O nás

Zameranie spoločnosti

Poskytujeme svojim zákazníkom komplexné riešenie spracovania projektov. Realizujeme projekty podľa dodaných požiadaviek zákazníka od návrhu, optimalizáciu, výpočet spotreby materiálov, vypracovanie technologickej dokumentácie až po sériovú výrobu produktov.

Technológia

Technologické vybavenie výroby zodpovedá súčasným požiadavkám zákazníkov. Disponujeme špičkovým zariadením v danej oblasti. Spoločnosť vlastní kompletné výrobno – technické a technologické vybavenie potrebné pre komplexnú realizáciu projektov.

produkty

Tím mladých odborníkov

Naše oddelenie technológie tvorí tím mladých ľudí s vysokými  odbornými znalosťami. Navrhneme Vám vhodné technologické riešenie a zabezpečíme technologické spracovanie vašich požiadaviek. Pomôžeme Vám  s optimalizáciou vašich výrobných nákladov.

cutting

Strojový park

Vlastníme jednoihlové a dvojihlové stroje s možnosťou využitia na šitie nielen textilných materiálov, ale aj netkaných textílií s fóliovou povrchovou úpravou a PVC materiálov. Lemovacie stroje, zipsovací stroj, zváracie stroje pre vysokofrekvenčné zváranie netkaných textílií.

maxresdefault

Strojový park striháreň

Technické zariadenie – CNC strihacie stroje Lectra nám umožňujú strihať rôzne druhy textilných materiálov, netkaných textílií, netkaných textílií s fóliovou povrchovou úpravou, PVC materiál, papier, molitan, pena a mnoho iných. Ponúkame možnosť vyrezania rôznych tvarov na základe požiadavky zákazníka. Podstatným benefitom tohto systému je možnosť regulovať silu vákua, čo nám umožňuje spracovávať látky s penovým podkladom pre automobilový priemysel, kde sa vyžaduje vysoká presnosť.

Strojový park šijacia dielňa

Vlastníme jednoihlové a dvojihlové stroje s možnosťou využitia na šitie nielen textilných materiálov, ale aj netkaných textílií s fóliovou povrchovou úpravou a PVC materiálov. Lemovacie stroje, zipsovací stroj, zváracie stroje pre vysokofrekvenčné zváranie netkaných textílií. Zariadenie obsluhuje odborne zaškolený personál. Údržbu zabezpečuje naše technické oddelenie v spolupráci s dodávateľom strojných zariadení.
1
8